Ta książka spodoba się każdej dziewczynce!

Nowa książka J.K. Rowling pod tytułem Gwiazdkowy prosiaczek to idealny pomysł na prezent na komunię dla dziewczynki. Dlaczego? Bo to niezwykle wrażliwa, urocza i pozytywna opowieść, która rozczuli nie tylko dzieci, ale i samych rodziców. Jedna z najsłynniejszych pisarek na świecie tym razem postawiła na jednotomową historię, która nie należy do żadnej większej serii. To opowieść zamknięta, ale przez to i całkowicie kompletna. Dlaczego właśnie ta książka polecana jest jako upominek dla dorastających dzieci?

Zachwycające ilustracje

Biorąc Gwiazdkowego prosiaczka do rąk, pierwsze co rzuca się w oczy, to jak bogato zilustrowana jest ta książka. Kolorowe i zabawne ilustracje rozpalają dziecięcą wyobraźnię i sprawiają, że ta literacka przygoda staje się jeszcze bardziej angażująca. J.K. Rowling napisała tę lekturę z myślą o co najmniej ośmioletnich maluchach, dlatego też książka brytyjskiej pisarki doskonale sprawdzi się jako komunijny prezent. Cała historia napisana jest przystępnym, ale i bogatym językiem, w którym znajdziemy sporo typowego dla J.K. Rowling humoru.

Ciepła opowieść

To ciepła opowieść na długie wieczory, która poprawi nasze samopoczucie, ale i nauczy czegoś nowego. Autorka sporo uwagi poświęca tu emocjom i temu, skąd te właściwie się biorą oraz jaki mają wpływ na nas czy nasze otoczenie. Dorastające dzieci dowiedzą się też dużo na temat samych relacji oraz interakcji z innymi. Gwiazdkowy prosiaczek to jedna z tych klasycznych wzruszających historii, do których będziemy chcieli wracać przez długie lata.

Gwiazdkowy prosiaczek autorstwa J.K. Rowling to idealny pomysł na prezent dla dziewczynki, ponieważ:

– to urocza opowieść z niewymuszonym morałem,

– klasyczna przygodowa historia, która rozbudzi wyobraźnię dziecka,

– czuła i niezwykle pozytywna lektura z morałem,

– książka, która uczy, bawi i wzrusza,

– dziecko dowie się z niej wiele na temat emocji i relacji,

– idealna jednotomowa opowieść dla całej rodziny.